Darmowa dostawa już od 299 zł

Płatności

Formy płatności w Bonero:

Przelew tradycyjny

Pragniemy, aby zakupy w naszym sklepie Bonero były dla was komfortowe, dlatego oferujemy kilka metod płatności za zamówienia. Sam możesz dostosować metodę płatności wybierając jedną z dostępnych opcji.

Możesz samodzielnie zrobić przelew na nasze konto w Banku PKO S.A Będziesz musiał tylko poczekać ok 2 dni roboczych, aby pieniądze zostały zaksięgowane na naszym rachunku. Pamiętaj również, aby dobrze zaadresować przelew:

  • Numer Rachunku: 80 1240 6380 1111 0011 1908 6389
  • Nazwa: Bonero Beata Michalczak
  • Adres: Świderska 109F/36, 03-128 Warszawa
  • Tytuł przelewu: Numer Twojego zamówienia, który dostałeś w potwierdzającym e-mail’u

Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty

na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Płatność przelewem natychmiastowym/online (Przelewy24)

To metoda płatności, która automatycznie wypełnia za Ciebie końcowy formularz przelewu, zgodnie z danymi zawartymi w zamówieniu. Transakcję zabezpiecza Przelewy24. Bardzo prosty w obsłudze i szybki w realizacji sposób na płatność w naszym sklepie.

Płatność kartą online (Przelewy24)

Najłatwiejszy sposób zapłaty, to płatność kartą. Akceptujemy płatności karty Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, a transakcję zabezpiecza Przelewy24. Płatności kartą są w 100% bezpieczne, a Bonero nie ma dostępu do danych karty oraz dzięki temu nie przechowuje żadnych danych z karty płatniczej.

 

Pobranie

Możesz również zamówić nasze produkty, a zapłacić dopiero przy ich odbiorze. Przesyłka “za pobraniem” jest dodatkowo płatna w wysokości 4zł do regularnego kosztu dostawy kurier InPost. Nie realizujemy wysyłek pobraniowych do paczkomatów.  

Kupujący może w ramach rękojmi żądać wymiany towaru, naprawy towaru, obniżenia ceny lub odstępstwa od umowy. Przepisy kodeksu cywilnego zobowiązują sprzedawcę do rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni kalendarzowych, liczonych od dnia jej złożenia.

Podsumowując, płatności w Bonero są bezpieczne i proste w obsłudze, jednak jeżeli masz jakiekolwiek problemy zadzwoń bądź napisz do nas na adres info@bonero.pl, a wspólnie rozwiążemy ten problem.